Екоцентр

    У заповіднику "Розточчя" створено навчально-просвітницький екологічний центр. У його структурі функціонує Музей природи, гурток „Зелена школа”, в якому займаються учні Івано-Франківської СШ. Традиційними стали акції «День птахів», «День дерева», «День Довкілля», учасники яких – учні шкіл Львівської області, – садять дерева, прибирають сміття, виготовляють і розвішують штучні гнізда. Екологічне свято «Марш парків» збирає любителів природи, які доповідають про власні наукові здобутки, декламують свої вірші, виконують авторські пісні, присвячені рідному краю; беруть участь в екологічних і спортивно-туристичних конкурсах.
Для відвідувачів проводяться тематичні екскурсії екологічними стежками, у Музеї природи. У вольєрах можна побачити плямистих оленів та декоративних птахів: голубів, качок, мандаринок, лебедів, колекцію фазанів та ін. До послуг відвідувачів – місце для паркування автотранспорту, спеціально облаштовані місця для короткочасного відпочинку, можливість покататися на конях. Вздовж кордонів заповідника прокладено велосипедний маршрут. Наші працівники проводять групові та індивідуальні екскурсії науково-пізнавальними стежками, а також до історичних, сакральних та краєзнавчих пам’яток регіону (Страдецька гора, дендропарк НЛТУ України, Крехівський монастир).
До послуг зацікавлених сторін – конференц зал на 30 місць з комплексом сучасних технічних засобів, INTERNET- мережа; комфортні можливості для проживання науковців, студентів та гостей.
Екоцентр працює:

у робочі дні – з 9 00-17 00, у вихідні (крім святкових) – з 10 00 до 14 00.

.